KONST / Litografier / Färglitografi 6478194
nr 647 8194
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi , Gösta Werner (1909-1989), Signerad GW -69, 'Hands across the sea', 243/360, 20x26
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 juli 2010
kl 18:18:40
26/6 12:23:05
100 kr
5/7 17:26:22
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner